Prodejna

Podniková prodejna Olomouc

V Olpranu jsme se zavázali k poskytování špičkových služeb a nekompromisní kvality v oblasti cyklistiky. Jsme hrdí na to, že jsme jedním z předních prodejců kol v Olomouckém kraji a naší vášní je spojovat lidi se širokým spektrem kvalitních jízdních strojů, které nejenže slibují skvělý zážitek z jízdy, ale také odolnost a spolehlivost.

Naše Nabídka:

Široký Výběr Kol: V Olpranu rozumíme, že každý cyklista má své vlastní potřeby a preference. Proto jsme s hrdostí vybavili naši prodejnu jedním z nejrozsáhlejších sortimentů kol v regionu. Od horských kol po pohodlná městská kola a elektrická kola - u nás najdete to pravé pro každého.

Profesionální Servis: S naším týmem zkušených techniků jsme připraveni zajistit, aby vaše kolo bylo v perfektním stavu. Naše servisní služby pokrývají vše od běžné údržby až po opravy a speciální úpravy. Vaše spokojenost je naší prioritou.

Elektrokola Bosch, Yamaha a Bafang: Jsme hrdí na to, že jsme autorizovaným servisním partnerem pro elektrokola Bosch, Yamaha a Bafang. Díky našemu speciálnímu školení a přístupu jsme schopni poskytnout kompletní servis a podporu pro tyto špičkové elektrokola, abyste mohli maximálně využít jejich výkonu a komfortu.

Otevírací doba:
Pondělí - Pátek 8:00 - 15:00

Olpran s.r.o.
Libušina 526/101
Olomouc 779 00
tel.: 585 111 501
email: servis@olpran.cz

Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz