computer SIGMA 14.0 WL STS CAD

Neohodnoceno
1 999 Kč
Skladem (>5 ks)
Sigma Top Line 14.0 v bezdrátové verzi s kadencí

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vlastnosti

STS kódovaný rádiový přenos
Fulltextové zobrazení v sedmi jazycích
Předdefinované rozměry plášťů
Použitelné pro 2 jízdní kola
Automatický Start/Stop
Archivace dat při výměně baterie (souhrnné hodnoty a nastavení)
Zobrazení stavu baterií (cyklocomputer + vysílač)
Tréninková statistika za 12 měsíců
Automatická identifikace jízdního kola – kolo 1 / kolo 2
Podsvícení
Vodotěsnost podle IPX8
Nastavitelný servisní interval (u prodejce)

Funkce

Aktuální rychlost
Průměrná rychlost
Porovnání aktuální/průměrná rychlost
Maximální rychlost
Vzdálenost
Celkové kilometry (kolo 1 / kolo 2)
Doba jízdy
Celková doba jízdy (kolo 1 / kolo 2)
Frekvence šlapání
Hodiny
Teplota
Aktuální výška
Aktuální sklon stoupání/klesání
Denní výškové metry stoupání
Maximální denní výška
Celkové výškové metry stoupání (kolo 1/ kolo 2)

Včetně snímače kadence

Pro měření frekvence šlapání je cyklopočítač BC 14.0 WL STS/CAD vybaven snímačem kadence. Frekvence šlapání tak máte vždy pod kontrolou.

Převýšení pod kontrolou

BC 14.0 WL STS/CAD je dokonalým společníkem zejména v okamžiku, když se kopec začne pořádně zvedat. BC 14.0 WL STS/CAD cyklistu informuje, v jaké nadmořské výšce se aktuálně nachází a jak strmé je stoupání. Tento bezdrátový cyklopočítač nabízí v analýze přehled o tom, kolik výškových metrů jste během vyjížďky nastoupali a jakou maximální nadmořskou výšku dosáhli. Ukládá také údaj o celkovém převýšení za všechny vyjížďky.

Teplota pod kontrolou

Kdo jezdí na kole, zajímá se o počasí. Cyklopočítač BC 14.0 WL STS/CAD má integrovaný teploměr, který ukazuje aktuální teplotu.

Měsíční statistika

Tento bezdrátový cyklopočítač nabízí osobní statistiky za posledních dvanáct měsíců. Zobrazuje se celková ujetá vzdálenost a doba jízdy. Pomocí tohoto „tréninkového deníku" lze porovnávat aktivity na měsíční bázi.

Použitelné po dvě jízdní kola

Na trekovém, městském nebo silničním kole: pokud používáte různá kola, lze cyklopočítač BC 14.0 WL STS/CAD bez problémů používat také na druhém kole. Po jednorázovém nastavení cyklopočítače je automaticky rozpoznáno, na kterém kole právě jedete. Pro připojení na druhé kolo je zapotřebí pouze druhá objímka cyklopočítače a vysílač.

Bezdrátový přenos dat

Díky kódovanému bezdrátovému rádiovému přenosu (WL) vyvinutému společností SIGMA již nejsou zapotřebí žádné kabely. Rádiový vysílač připevněný na vidlici neustále a bez rušení přenáší do přijímače BC 14.0 WL STS/CAD naměřenou rychlost.

Velký podsvícený displej

Díky svému štíhlému designu a hranatému tvaru se BC 14.0 WL STS/CAD skvěle vyjímá zejména na sportovním kole. Displej o velikosti 31 × 41 mm má dostatek místa pro velké číslice, které jsou za jízdy dobře čitelné. Aktuální rychlost se zobrazuje trvale, druhou hodnotu lze zvolit individuálně. Cyklopočítač BC 14.0 WL STS/CAD je vybaven podsvícením, takže zobrazované hodnoty lze snadno přečíst i potmě.

Odolný proti povětrnostním vlivům s dlouhou životností baterie

Cyklopočítač BC 14.0 WL STS/CAD je odolný proti vodě a dalším povětrnostním vlivům. Nemusíte se tak obávat o výdrž baterie tohoto bezdrátového cyklopočítače. Vyměnitelná knoflíková baterie (CR 2450) dokáže napájet BC 14.0 WL STS/CAD po dobu více než dvou let. Při výměně baterie jsou zachovány všechny souhrnné hodnoty a nastavení.

Vícedenní túry

Cyklopočítač BC 14.0 WL STS/CAD měří čas jízdy a vzdálenost i při dlouhých cyklistických výletech. Díky tomu lze snadno zobrazit celou vzdálenost i několikadenní cyklistické dovolené.

Rychlá montáž

Držák na řídítka pro cyklopočítač BC 14.0 WL STS/CAD a snímač rychlosti lze rychle namontovat na kolo pomocí kabelových stahovacích pásků, které jsou součástí dodávky. Cyklopočítač lze pohodlně vyjmout z objímky.

Snadné ovládání

Cyklopočítač lze snadno a intuitivně ovládat pomocí tří tlačítek. Oběma spodními tlačítky je možné snadno přecházet mezi jednotlivými funkcemi. Tlačítkem „Menu“ se vstupuje do nastavení a měsíčních statistik. Díky tomu lze jednoduše přepínat mezi funkcemi i během jízdy.

Fulltextové zobrazení v sedmi jazycích

Na fulltextovém displeji si můžete vybrat ze sedmi jazyků: angličtina, němčina, francouzština, italština, španělština, holandština nebo polština.

Předdefinované rozměry plášťů

Díky předdefinovaným rozměrům plášťů je nastavení BC 14.0 WL STS/CAD snadné – od malých dětských kol až po 29" kola. Obvod pláště lze však zadat také manuálně na milimetr přesně.

Flexibilní možnosti montáže

Cyklopočítač BC 14.0 WL STS/CAD lze volitelně používat také s předsunutými držáky OVER CLAMP BUTLER nebo LONG BUTLER. Držák OVER CLAMP BUTLER zajistí prostor, uspořádání a optimální výhled na cyklopočítač. Držák LONG BUTLER udržuje cyklopočítač ve větší vzdálenosti od řídítek, a je tak vhodný pro sportovní polohu jízdy na kole. Oba držáky lze zakoupit jako příslušenství a lze je rukou snadno namontovat na řídítka o průměru 25,4 mm a 31,8 mm. Další bezpečnostní prvek: cyklopočítač je možné k držákům připevnit šroubem, a ochránit jej tak před krádeží.

Obsah balení

Počítač BC 14.0 WL STS/CAD
Držák 2450
Snímač STS
Snímač kadence STS
Magnet Power
Materiál k instalaci

Technické parametry
Typ tachometru Bezdrátový
Měření TF Ne
Výškoměr Ano
Barva Černá
Průměrná rychlost Ano
Okamžitá rychlost Ano
Maximální rychlost Ano
Denní vzdálenost Ano
Celková vzdálenost Ano
Hodiny Ano
Čas jízdy Ano
Teploměr Ne
Kabelové spojení Ne
Bezdrátové spojení Ano

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz