Neohodnoceno

computer SIGMA 12.0 WL STS

Sigma Top Line 12.0 v bezdrátové verzi
Skladem (>5 ks)
1 199 Kč
Kategorie: bezdrátové
Vlastnosti
Fulltextové zobrazení v sedmi jazycích
Předdefinované rozměry plášťů
Použitelné pro 2 jízdní kola
Automatický Start/Stop
Indikátor stavu baterie
Archivace dat při výměně baterie (souhrnné hodnoty a nastavení)
Tréninková statistika za 12 měsíců
Automatická identifikace jízdního kola – kolo 1 / kolo 2
Podsvícení
Vodotěsnost podle IPX8
Nastavitelný servisní interval (u prodejce)

Funkce
Aktuální rychlost
Průměrná rychlost
Porovnání aktuální/průměrná rychlost
Maximální rychlost
Vzdálenost
Celkové kilometry (kolo 1 / kolo 2)
Doba jízdy
Celková doba jízdy (kolo 1 / kolo 2)
Hodiny
Teplota

Teplota pod kontrolou
Kdo jezdí na kole, zajímá se o počasí. Cyklopočítač BC 12.0 WL má integrovaný teploměr, který ukazuje aktuální teplotu.

Měsíční statistika
Tento kabelový cyklopočítač nabízí osobní statistiky za posledních dvanáct měsíců. Zobrazuje se celková ujetá vzdálenost a doba jízdy. Pomocí tohoto „tréninkového deníku" lze porovnávat aktivity na měsíční bázi.

Použitelné po dvě jízdní kola
Na trekovém, městském nebo silničním kole: pokud používáte různá kola, lze cyklopočítač BC 12.0 WL bez problémů používat také na druhém kole. Po jednorázovém nastavení v cyklopočítači, vyberete kolo, které se právě používá. Pro připojení na druhé kolo je zapotřebí pouze druhá kabeláž.

Velký podsvícený displej

Díky svému štíhlému designu a hranatému tvaru se BC 12.0 WL skvěle vyjímá zejména na sportovním kole. Displej o velikosti 31 × 41 mm má dostatek místa pro velké číslice, které jsou za jízdy dobře čitelné. Aktuální rychlost se zobrazuje trvale, druhou hodnotu lze zvolit individuálně. Cyklopočítač BC 12.0 WL je vybaven podsvícením, takže zobrazované hodnoty lze snadno přečíst i potmě.

Odolný proti povětrnostním vlivům s dlouhou životností baterie

Cyklopočítač BC 12.0 WL je odolný proti vodě a dalším povětrnostním vlivům. Nemusíte se tak obávat o výdrž baterie tohoto kabelového cyklopočítače. Vyměnitelná knoflíková baterie (CR 2450) dokáže napájet BC 12.0 WL po dobu více než dvou let. Při výměně baterie jsou zachovány všechny souhrnné hodnoty a nastavení.

Vícedenní túry

Cyklopočítač BC 12.0 WL měří čas jízdy a vzdálenost i při dlouhých cyklistických výletech. Díky tomu lze snadno zobrazit celou vzdálenost i několikadenní cyklistické dovolené.

Snadné ovládání

Cyklopočítač lze snadno a intuitivně ovládat pomocí tří tlačítek. Oběma spodními tlačítky je možné snadno přecházet mezi jednotlivými funkcemi. Tlačítkem „Menu“ se vstupuje do nastavení a měsíčních statistik. Díky tomu lze jednoduše přepínat mezi funkcemi i během jízdy.

Fulltextové zobrazení v sedmi jazycích

Na fulltextovém displeji si můžete vybrat ze sedmi jazyků: angličtina, němčina, francouzština, italština, španělština, holandština nebo polština.

Předdefinované rozměry plášťů

Díky předdefinovaným rozměrům plášťů je nastavení BC 12.0 WL snadné – od malých dětských kol až po 29" kola. Obvod pláště lze však zadat také manuálně na milimetr přesně.

Flexibilní možnosti montáže

Cyklopočítač BC 12.0 WL lze volitelně používat také s předsunutými držáky OVER CLAMP BUTLER nebo LONG BUTLER. Držák OVER CLAMP BUTLER zajistí prostor, uspořádání a optimální výhled na cyklopočítač. Držák LONG BUTLER udržuje cyklopočítač ve větší vzdálenosti od řídítek, a je tak vhodný pro sportovní polohu jízdy na kole. Oba držáky lze zakoupit jako příslušenství a lze je rukou snadno namontovat na řídítka o průměru 25,4 mm a 31,8 mm. Další bezpečnostní prvek: cyklopočítač je možné k držákům připevnit šroubem, a ochránit jej tak před krádeží.

Technické parametry
Typ tachometru Drátový
Měření TF Ne
Výškoměr Ne
Průměrná rychlost Ano
Okamžitá rychlost Ano
Maximální rychlost Ano
Denní vzdálenost Ano
Celková vzdálenost Ano
Hodiny Ano
Čas jízdy Ano
Teploměr Ano

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Schránka Důvěry