Neohodnoceno

computer SIGMA 10.0 WR

Sigma Top Line 10.0 v drátové verzi
Skladem (>5 ks)
599 Kč
Kategorie: drátové
Univerzální cyklocomputer s deseti funkcemi
Kompaktní, ale přitom přehledný cyklocomputer SIGMA BC 10.0 WR nabízí deset nejdůležitějších funkcí pro cyklistické výlety. Kromě hodnot, jako je průměrná rychlost a denní počet ujetých kilometrů, si cyklisté mohou nechat zobrazit venkovní teplotu a maximální rychlost dosaženou během vyjížďky! Tento kabelový tachometr je tak všestranným talentem pokrývajícím všechny základní funkce.


Přehled nejdůležitějších funkcí
Ať už dojíždíte pravidelně do práce, vyrážíte o víkendu do přírody nebo chcete pořádně šlápnout na plyn se svým silničním kolem: cyklocomputer BC 10.0 WR sleduje všechna důležitá data. Bezdrátový cyklocomputer zobrazuje denní kilometry, rychlost, celkový počet kilometrů, dobu jízdy, hodiny, celkovou dobu jízdy, průměrnou rychlost, porovnání aktuální rychlosti s průměrnou rychlosti, maximální rychlost a aktuální teplotu.
Maximální rychlost jako motivace

Speciální funkcí modelu BC 10.0 WR je kromě aktuální a průměrné rychlosti také indikace maximální rychlosti. To motivuje cyklisty k rychlejší jízdě a překonávání vlastních rychlostních rekordů.
Stabilní přenos dat
Přímé kabelové připojení tachometru k vysílači zajišťuje plynulé měření rychlosti a eliminuje potřebu baterie pro rádiový přenos. Kabelem připojený snímač rychlosti se díky svému štíhlému a úzkému provedení snadno montuje na kolo.
Kompaktní a přehledný displej
Funkce cyklocomputeru se přehledně zobrazují na prostorném displeji o rozměrech 31 x 39 mm. Velké číslice jsou během jízdy dobře čitelné. SIGMA ORIGINAL má štíhlý a jednoduchý design a hodí se stejně elegantně na městská i horská kola.
Odolný proti povětrnostním vlivům s dlouhou životností baterie
BC 10.0 WR je vodotěsný a odolný vůči povětrnostním vlivům, a je tudíž kdykoli připraven k použití. Cyklisté se také nemusí obávat o výdrž baterie cyklocomputeru. Integrovaná vyměnitelná knoflíková baterie (CR 2032) dokáže napájet BC 10.0 WR po dobu více než dvou let. Při výměně baterie jsou všechny souhrnné hodnoty a nastavení ochráněny.

Další funkce
Vícedenní túry
Cyklocomputer BC 10.0 WR měří čas jízdy a vzdálenost i při delších cyklistických výletech. Díky tomu lze snadno zobrazit celou vzdálenost několikadenní cyklistické dovolené.
Snadná montáž a obsluha
Držák na řídítka pro cyklocomputer BC 10.0 WR a snímač rychlosti lze rychle namontovat na kolo pomocí kabelových stahovacích pásků, které jsou součástí dodávky. Cyklistický tachometr lze snadno a intuitivně ovládat pomocí tlačítka na spodním okraji. Díky tomu lze snadno přepínat mezi funkcemi i během jízdy.
Talent na jazyky
Cyklocomputer BC 10.0 WR je malý jazykový génius. Na fulltextovém displeji si můžete vybrat ze sedmi jazyků: angličtina, němčina, francouzština, italština, španělština, holandština nebo polština.
Předdefinované rozměry plášťů
Díky předdefinovaným rozměrům plášťů je nastavení BC 10.0 WR snadné – od malých dětských kol až po 29" kola. Obvod pláště lze však zadat také manuálně na milimetr přesně.
Přehled vlastností

Funkce:
Aktuální rychlost
Průměrná rychlost
Porovnání aktuální/průměrná rychlost
Maximální rychlost
Vzdálenost
Celkové kilometry
Doba jízdy
Celková doba jízdy
Hodiny
Teplota
Vlastnosti
Fulltextové zobrazení v sedmi jazycích
Předdefinované rozměry plášťů
Automatický Start/Stop
Archivace dat při výměně baterie (souhrnné hodnoty a nastavení)
Vodotěsnost podle IPX8
Nastavitelný servisní interval (u prodejce)

Obsah balení a příslušenství
Cyklopočítač (včetně baterie)
držák pro kabelový mode
magnet
upevňovací materiál
návod k použití

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Schránka Důvěry